Ores Boutique Hotel
- Bugarska
- Regija Bansko
- Bansko
-
-
-
-
-
- 23 slika
Hotel Ores Boutique ★★★★★ - Bansko, Bugarska je udaljen cca 300m od gondole i 3km od starog grada u Banskom. Hotel datira iz 2019. god. Ima 1 lift i 54 smeštajnih jedinica. Nudi uslugu noćenje sa doručkom ili polupansion na bazi švedskog stola – samoposluživanje, izbor više jela (doručak i večera). Položaj: Hotel Ores je manji, butik hotel 5* udaljen cca 300m od gondole i 3km od starog grada u Ban
Hotel Ores Boutique Hotel
Položaj:
Hotel Ores je manji, butik hotel 5* udaljen cca 300m od gondole i 3km od starog grada u Banskom.
Sadržaj:
Recepcija, restoran sa zimskom terasom, lobi bar, vitamin bar, igralište, fitnes i wellnes centar, zatvoren bazen, skijašnica, wi-fi (besplatan u celom hotelu), dečiji klub, parking bez nadzora sa ograničenim brojem mesta (uz doplatu, cca 8 eur dnevno).
U cenu je uključeno: korišćenje zatvorenog bazena, parno kupatilo, tursko kupatilo, fitnes, skijašnica.
U cenu nije uključeno: masaža, Spa centra, đakuzi.
Smeštaj:
Hotel datira iz 2019. god. Ima 1 lift i 54 smeštajnih jedinica. Sve sobe imaju kupatilo sa kadom ili tuš kabinom, fen, centralno grejanje, TV, telefon, sef. Postoji nekoliko standard apartmana sa 1-spavaćom sobom i standard soba koje nemaju balkon ili terasu. Dečiji kerevtac je besplatan, na upit.
- Standard sobe imaju cca 25m2, 2 standard ili 1 bračni ležaj.
- Standard apartman sa 1-spavaćom sobom ima cca 59m2, 2 standard ili 1 bračni ležaj + 1 pomoćni ležaj. Postoje vrata između dnevne i spavaće sobe.
- Deluxe apartman sa 1-spavaćom sobom ima cca 100m2, 2 standard ili 1 bračni ležaj u svakoj sobi. Neki deluxe apartmani imaju vrata između soba.
- Apartman sa 2-spavaće sobe ima cca 101m2, 2 standard ili 1 bračni ležaj u svakoj sobi + 1 pomoćni ležaj. Postoje vrata između soba.
Postoji 1 standard soba za osobe sa invaliditetom.
Usluga:
Noćenje sa doručkom ili polupansion na bazi švedskog stola – samoposluživanje, izbor više jela (doručak i večera). Pića se dodatno plaćaju.
NG večera je obavezna i iznosi 100 eur za odrasle, 90 eur za decu od 7-12,99 god. i 60 eur za decu od 4-6,99 god. (uključena je u cenu).
Napomena:
Kućni ljubimci su dozvoljeni do 3kg, uz doplatu, na upit (cca 16 eur dnevno).
https://ores.bg/
- U smeštajnim objektima treća, četvrta osoba..., kao i deca, koriste pomoćni ležaj koji može biti manjih dimenzija u odnosu na standardni ležaj – sofa, fotelja ili krevet metalne konstrukcije na rasklapanje, a što može uticati na komfor putnika.
- Usled nedovoljnog broja gostiju hoteli zadražavaju pravo da promene način serviranja obroka (umesto švedskog stola – set meni, posluženje za stolom, izbor između 2 glavna jela).
- Sve navedene usluge ili sadržaji samo označavaju da ih smeštajni objekti poseduje ali ne i da su besplatni, osim ako nije navedeno da je besplatno. Postoji mogućnost odstupanja i promena oko dostupnosti nekih sadržaja, jer isključivo zavise od smeštajnih objekata (npr. sef, parking, mini-bar, TV, klima uređaj, fitness, masaža itd).
- Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajnih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajnih objekata.
Sadržaji
-
Opšti sadržaji
- Sobna usluga
-
Sadržaji za decu
- Dečiji klub
-
Restorani i barovi
- Restoran